TONI KARAČIĆ: NA POČETKU PRIPREMA OČEKUJEM SVE IGRAČE POD UGOVOROM

Trener NK Široki Brijeg Toni Karačić najavio je početak priprema sa svim raspoloživim igračima pod ugovorom, a istakao je i priključenje talentiranih mladih igrača iz naše škole nogometa i ostanak Stjepana Radeljića.
Portal Borak.info saznaje da su talentirani mladi igrači Marko Soldo i Ivan Grgić priključeni prvoj momčadi.

-Na početku priprema očekujem sve igrače koji su pod ugovorom s našim klubom, a njima ću priključiti i nekoliko nadarenih mlađih igrača koji su sigurno naša budućnost. Na prozivci i prvome treningu s nama će biti i branič Stjepan Radeljić koji je zimus stigao na posudbu iz NK Osijek i pokazao se pojačanjem za našu momčad. Vjerujem kako ćemo na njega moći računati i u novoj sezoni. Dakle, s trenutačno raspoloživim kadrom započinjemo pripreme za novu sezonu. Zbog aktualne situacije s pandemijom COVID-19, cjelokupne pripreme odradit ćemo u našem klupskom kampu, ali to nam i ne predstavlja neki problem. Uostalom, u svome domu imamo sve potrebne uvjete za kvalitetne pripreme, kazao je trener NK Široki Brijeg Toni Karačić u najavi početka priprema tijekom kojih će “Plavo-bijeli” odigrati i pet pripremnih utakmica, kazao je za službenu stranicu kluba trener NK Široki Brijeg Toni Karačić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *