ŠIROKI NAPUNIO MREŽU ČAPLJINE

Nogometaši Širokog Brijega s visokih 6:0 porazili su federalnog prvoligaša HNK Čapljinu u drugoj pripremnoj utakmici za predstojeću sezonu.

Već u 2. minuti Toni Jović dovodi Široki u vodstvo, nakon što je odlično izveo korner Marko Pervan.
Toni Jović se našao sam na drugoj stativi i lagano loptu glavom pospremio u gol gostiju iz Čapljine.

Petnaestak minuta kasnije Široki je udvostručio prednost preko danas raspoloženog Marka Pervana.

Branimir Cipetić je ubacio s desne strane, a Dino Ćorić fino primirio loptu i asistirao za Pervana, koji s ivice šesnaesterca postiže lijep pogodak.

Samo tri minute kasnije Široki postiže i treći pogodak,

Filip Brekalo lijepo prolazi po lijevoj strani i sjajnim centaršutom pronalazi Dinu Ćorića na drugoj stativi, koji lagano glavom posprema loptu u gol gostiju.

U 27. minuti Široki postiže četvrti pogodak preko Dine Ćorića.

Filip Brekalo je fino probio po lijevoj strani i centrirao, obrana Čapljine je odbila loptu na ivicu šesnaesterca do Marka Prvana, koji fino na drugoj stativi asistira Dini Ćoriću za njegov drugi pogodak.

Samo dvije minute kasnije Stipe Jurić postiže i peti pogodak za Široki Brijeg.

Mateo Marić s centra finom dugom loptom pronalazi Dinu Ćorića, koji bježi obrani gostiju i fino asistira za Stipu Jurića, kome nije bilo teško pospremiti loptu u prazan gol gostiju.

Šest minuta prije kraja poluvremena Široki postiže i šesti gol preko Luke Kneževića.

Danas odlični Marko Pervan fino povratnom loptom pronalazi Luku Kneževića, koji fino plasira loptu s desetak metara u gol Čapljine.

U drugom poluvremenu trener Toni Karačić je promijenio cijelu momčad i to se osjetilo na igri.

Rezultat je ostao iz prvog poluvremena, bez previše pravih prilika za pogodak.

𝗡𝗞 𝗦̌𝗶𝗿𝗼𝗸𝗶 𝗕𝗿𝗶𝗷𝗲𝗴: Zlomislić (od 46. Miškić), Cipetić (od 46. Medić; od 78. Tankuljić), Obšivač (od 46. M. Jurić), Radeljić (od 46. Oršolić), Brekalo (od 46. Čuljak), Stanić (od 46. Mašić; od 78. Grgić) ), Marić (od 46. Begić), Pervan (od 46. Vukoja), Ćorić (od 46. Marušić; od 78. Ikić), Jović (od 31. Knežević; od 66. Bešlić), S. Jurić (od 46. Jurilj)

𝗛𝗡𝗞 𝗖̌𝗮𝗽𝗹𝗷𝗶𝗻𝗮: Rahimić, Dermanović, Novaković, Jazvin, Brkić, Novaković, Zubac, Balavac, Agović, Albijanić, Hadžikadrić, Bondža (još su igrali: A. Ćosić, Marić, R. Ćosić, Nikić, Obradović, Katavić, Kajtazi, Škrba, Panjeta, Alikadić, Buntić, Blažević)